Dikilli Konut Satışı

Dikilli Konut Satışı

Dikili'deki Ofisimize gelebilir  veya bizlerle İletişime  iletişime geçerek istediğiniz özelliklere uygun konut seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Online Platformlar: Türkiye'de popüler olan emlak ilan siteleri (sahibinden.com, hurriyetemlak.com, milliyetemlak.com vb.) üzerinden Dikili bölgesindeki firmamıza ait olan  satılık konut ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Tapu İşlemleri: Konut satın alma işlemi sırasında tapu transfer işlemleri için Dikili Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'ne başvurmanız gerekecektir. Tapu işlemleri sırasında konutun üzerinde herhangi bir ipotek, haciz ya da kısıtlılık olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Eksper Değerlendirmesi: Almayı düşündüğünüz konutun gerçek piyasa değerini öğrenmek için eksper hizmetini bizler sizlere yönlendiriyoruz.


Kredi ve Finansman:Konut alımında kredi kullanmayı düşünüyorsanız, Anlaşmış olduğumuz bankalarla görüşmenizi sağlayıp Konut kredisi hakkında sizlere yardımcı oluyoruz.
Yerinde İnceleme: Konutu satın almadan önce mutlaka yerinde incelemeli, konutun genel durumu, konumu, çevresindeki sosyal imkanlar, ulaşım olanakları gibi faktörleri değerlendirmelisiniz.

Komşularla Görüşme: Potansiyel olarak satın almayı düşündüğünüz konutta oturan komşularla görüşerek, bölge ve binayla ilgili bilgi alabilirsiniz.


Dikili'de konut satışı yaparken veya satın alırken dikkatli olunmalı, tüm yasal işlemler eksiksiz tamamlanmalı ve alım-satım işlemleri noter huzurunda gerçekleştirilmelidir.

Öne Çıkarılanlar

Dikilli Kiralık Konut

Dikilli Konut Satışı

Dikili'deki Ofisimize gelebilir veya bizlerle İletişime iletişime geçere

Dikilli Kiralık Ofis

Dikili'de kiralık dükkan arayışınız için bazı öneri ve adımları şöyle

Dikilli Arsa Alım Satımı

Arsa alım satım işlemleri, tapuya gitmeden önce ve tapu dairesinde yapılacaklar o

Yorumlar

Güleryüzlü profesyonel ekiple herzaman yardımcı oldular. Güvenli firmalar arasında bire gelir.

Ahmet V.

5 Yıldız

Kalite ve Kurumsal hizmetin güleryüzle profesyonellikle birlikte sunulduğu yer...

Gönül H.

5 Yıldız

Yılların tecrübesi güvenilir İşinin ehli...

Fatih C.

5 Yıldız